Hakkımızda

Temelleri 1981 yılına dayanan Gresan; Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. Mehmet ERDİL ve Sn. İlhan KURTARAN tarafından, başta çimento sektörüne açık dişli yağlayıcılar ve yağlama sistemleriyle ilgili hizmet vermek üzere, 1984 yılında Ankara’da Limited şirketi olarak kurulmuştur. Üç kişilik ekiple yapılan mütevazi bir başlangıcın ardından, 1990 yılında şirket kurucularımızdan Sn. İlhan Kurtaran sağlık sebepleri nedeniyle firma ortaklığından ayrılmıştır. Gresan, 2014 yılında Anonim şirkete dönüştürülerek günümüzde de hizmetlerini sürdürmeye devam etmektedir.

Gresan geçen 40 yılda oluşturduğu firma kültürü ile müşteri beklentilerini örtüştürerek, ilke ve hedefleri doğrultusunda istikrarlı büyüme çizgisini sürdürmüştür. Çözüm odaklı hizmet anlayışımız ve kaliteden ödün vermeden yürüttüğümüz hizmetlerle, Türkiye’de sektöründe öncü konumunda olan birçok firma ile iş birliği yapan Firmamız; bugün Türkiye’nin sektör devi ilk 400 sanayi kuruluşunun 300’ü ile doğrudan çalışmakta, sunduğu hizmet anlayışı ile müşteri portföyünü her geçen gün artırmakta ve sınırları aşmaktadır. Gresan olarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarını en hızlı ve en doğru şekilde karşılayarak, mevcut ilişkilerimizi ticari ilişkilerin ötesine de taşımaktayız.

Günümüzde, kendi alanında deneyimli ve donanımlı 60’ı aşan çalışan kadromuzla, sadece yurt içinde değil, yurt dışında da yaklaşık 20 farklı ülkede, çeşitli sektörden firmada, kurulum ve hizmete imza atarak bölgemizde sektörünün en yetkin firması olmanın haklı gururunu yaşamaktayız.

Kuruluşumuzdan bu yana, temel ilke edindiğimiz müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet anlayışımızla, müşterilerimiz tarafından takdir edilmekteyiz. Sektörde tanınan ve takdir edilen bir marka olmamızın temelinde de müşterilerimizin memnuniyeti yer almaktadır.